דלפקי קבלה

דלפקי קבלה​

דלפקי קבלה - כי
"אין שני לרושם ראשוני"

דלפקי קבלה, נותנים הרבה כוח למיתוג. זו הקבלת פנים הראשונית כשנכנס לקוח למשרד. לכן יש חשיבות רבה לעיצוב הדלפק. ומשם כדאי מאוד לשמור על קו אחיד בכל רהיטי המשרד כגון שולחן הישיבות, שולחן מנהלים ועמדות העבודה.

דלפק קבלה דגם כסף

דלפק משולב אפוקסי ופסי אלון טבעי, את המבנה, הגודל והגוונים ניתן להתאים על פי דרישת הלקוח .כמו כן ניתן להטביע לוגו חברה.

דלפק קבלה דגם קרחונים

דלפק עץ משולב ואלמנטים עיצוביים לבנים , את המבנה, הגודל והגוונים ניתן כמובן לשנות ולהתאים לדרישת הלקוח ניתן ליצר את הדגם זה בגימור משולב של: פורניר, צבע בתנור, פורמייקה ומלמין, בכולם ללא יוצא מן הכלל התוצאה תהיה מושלמת. כמו כן ניתן להטביע לוגו חברה.

דלפק קבלה מתכת דגם אבץ

דלפק בגימור דמוי מתכת, חיפוי בעזרת אבקת מתכת אמיתית ועיבוד בעזרת חומצות, היוצרים מראה ותחושה של הדבר האמיתי, ניתן לקבל בחיפוי של אבץ כמו בתמונה / פליז / פליז מושחר / נחושת  / חלודה, הרוכב עשוי ברזל 4 מ"מ צבוע שחור בתנור.

דלפק קבלה דגם יהלום

דלפק מצולע בגימור אפוקסי (צבע בתנור), את המבנה, הגודל והגוונים ניתן כמובן לשנות ולהתאים לדרישת הלקוח. כמו כן ניתן להטביע לוגו חברה.

דלפק קבלה דגם ארד

דלפק עץ משולב רוכב שחור, את המבנה, הגודל והגוונים ניתן כמובן לשנות ולהתאים לדרישת הלקוח ניתן ליצר את הדגם זה בגימור משולב של: פורניר, צבע בתנור, פורמייקה ומלמין, בכולם ללא יוצא מן הכלל התוצאה תהיה מושלמת. כמו כן ניתן להטביע לוגו חברה.

דלפק קבלה דגם ברזל

דלפק עץ משולב חיפוי שחור, את המבנה, הגודל והגוונים ניתן כמובן לשנות ולהתאים לדרישת הלקוח ניתן ליצר את הדגם זה בגימור משולב של: פורניר, צבע בתנור, פורמייקה ומלמין, בכולם ללא יוצא מן הכלל התוצאה תהיה מושלמת. כמו כן ניתן להטביע לוגו חברה.

דלפק קבלה דגם גביש

דלפק מפואר משולב אפוקסי (צבע בתנור), ועץ, הגוונים כמובן על פי בחירה. כמו כן ניתן להטביע לוגו חברה.

דלפק קבלה דגם פלטינה

דלפק קבלה בגימור פורניר, פורמייקה דמוי שיש ופורמייקה שחורה. את הדלפק ניתן כמובן לקבל בשילובי גוונים על פי בחירה. כמו כן ניתן לייצרו בגימור מלמין יצוק, דבר שיוזיל עלויות באופן משמעותי, ועדיין ישמור על נראות יוקרתית.

דילוג לתוכן