ברוכים הבאים ל- Re-Design​

ברוכים הבאים
ל- Re-Design​

Re-Design - אודות

Re-Design הינה חברה בעלת ניסיון רב שנים בתחום הריהוט המשרדי. החברה מתמחה בעיצוב וייצור עמדות עבודה למשרדים, שולחנות ומערכות מנהלים, דלפקי קבלה, חדרי ישיבות חכמים ופתרונות אחסון מתקדמים.
לאחרונה רכשנו נגריית אומן וביצענו מיזוג עם מסגריית נפחות ונגריית ריהוט סטנדרטי. מיזוג זה מעניק לנו את הגמישות והיכולת לעצב וליצור קשת רחבה מאוד של פריטי ריהוט משרדי בהתאמה אישית מלאה בכל גודל, גוון, כמות וחומר, על-פי דרישת הלקוח, המעצב או האדריכל. וזאת, תוך הקפדה בלתי מתפשרת על תכנון פונקציונלי, איכות החומרים, רמות גימור גבוהות, עיצוב מוצר עם חשיבה מחוץ לקופסא ונוחות המשתמש.

רי דיזיין - מעצבים ומתכננים לך את המשרד

במקביל, Re-Design משווקים: שולחנות מתכווננים, זרועות מסך, תעלות וקופסאות תקשורת, מבחר גדול מאוד של כיסאות מנהלים, כיסאות עובדים, כיסאות אורח וחדרי ישיבות, צמחיה מלאכותית, אקססוריז, פינות וספות המתנה המיוצרים ומיובאים ממיטב היצרנים בעולם. אנו ערוכים לספק פריטי ריהוט בכמויות קטנות וגדולות כאחד, וזאת בזמני אספקה ובמחירים ללא תחרות. השירות שלנו מותאם עבור עסקים פרטיים, קטנים וגדולים כאחד, מוסדות, חברות וארגונים. רכישה מרוכזת של ריהוט משרדי בהתאמה אישית, תבטיח לכם כמובן מחירים אטרקטיביים תוך עמידה בלוחות זמנים קצרים.
עוברים למשרד חדש או שהגיע הזמן לרענן את המשרד הקיים? אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר, אנו נשמח להגיע אליכם לשמוע ולהבין מהם הצרכים והחלומות שלכם, להביא את הניסיון, הידע הרחב והיכולות שלנו, על מנת לענות ולהגשים את חלומותיכם ועדיין לשמור ולהישאר במסגרת התקציבית אותה קבעתם. אתם מוזמנים כמובן לבקר באתר ולהתרשם מהעיצובים, היכולות, המקצועיות והמעוף.

דילוג לתוכן