כוורות​

כוורות משרדיות מעוצבות

כוורות משרדיות הנן אלמנט עיצובי משלים הנותן פתרונות אחסון לאלמנטים יפים ויזואלית ולעתים גם נכון להציגם בחזית וחבל להסתירם בארונות ובמגירות האחסון. לדוגמה, תמונות או ספרות מקצועית שנוכחותם מעידה על היותנו מעודכנים ברזי המקצוע.

כוורת דגם דרור

כוורת מדפים משולבת ממסגרות מתכת פרופיל 2/2 ס"מ ומדפים מקובעים למסגרות, את המדפים ניתן לקבל בגימורים שונים כגון: אפוקסי / פורניר / פורמייקה או מלמין יצוק. גווני המדפים ומסגרות המתכת וכן הגדלים, על פי בחירת לקוח.

כוורת דגם תור

כוורת מעוצבת תלויה, המדפים בגימורים שונים כגון: אפוקסי / פורניר / פורמייקה או מלמין יצוק. גוונים וגדלים, על פי בחירת לקוח.

ניתן כמובן לשנות מבנה, להוסיף או לגרוע תאים.

כוורת דגם דוכיפת

כוורת מעוצבת תלויה, משולבת ממסגרות מתכת פרופיל 2/2 ס"מ ומדפים מקובעים למסגרות, את המדפים ניתן לקבל בגימורים שונים כגון: אפוקסי / פורניר / פורמייקה או מלמין יצוק. גווני המדפים ומסגרות המתכת וכן הגדלים, על פי בחירת לקוח.

כוורת דגם כנרית

כוורת מעוצבת, משולבת ממסגרות מתכת פרופיל 2/2 ס"מ ומדפים מקובעים למסגרות, את המדפים ניתן לקבל בגימורים שונים כגון: אפוקסי / פורניר / פורמייקה או מלמין יצוק. גווני המדפים ומסגרות המתכת וכן הגדלים, על פי בחירת לקוח.

כוורת דגם עורב

כוורת מעוצבת, ניתן לקבל בגימורים שונים כגון: אפוקסי / פורניר / פורמייקה או מלמין יצוק. גוונים וגדלים, על פי בחירת לקוח.

כוורת דגם חוחית

כוורת מעוצבת תלויה, משולבת ממסגרות מתכת פרופיל 2/2 ס"מ ותאים מקובעים למסגרות, את התאים ניתן לקבל בגימורים שונים כגון: אפוקסי / פורניר / פורמייקה או מלמין יצוק. גווני המדפים ומסגרות המתכת וכן הגדלים, על פי בחירת לקוח.

כוורת כוסות

כוורת פורמייקה מעוצבת תלויה,  גודל תא 15/15 ס"מ, ניתן כמובן לקבל בגימורים שונים כגון: אפוקסי / פורניר  או מלמין יצוק. גוונים וגדלים, על פי בחירת לקוח.

כוורת דגם שלדג

כוורת מעוצבת, עשויה עץ טבעי מיושן, גודל כללי 120/20 ס"מ גובה 80 ס"מ.

כוורת דגם כיחלי

כוורת מדפים בגודל 80/26 ס"מ, גובה 171 ס"מ, משולבת מתכת צבועה בתנור גוון שחור משולבת עם קופסאות עץ טבעי מעוטרות בהדפסים .

כוורת דגם פינק

כוורת מדפים בגודל 120/30 ס"מ, גובה 100 ס"מ, בגימור פורניר אלון מבוקע, צוקל (בסיס) שחור.

ניתן להזמין בכל גודל, גימור וגוון.

כוורת דגם נקר

כוורת מעוצבת, עשויה עץ טבעי מיושן, גודל כללי 87/30 ס"מ גובה 180 ס"מ.

כוורת דגם מאיה

כוורת מדפים תלויה בגודל 65/15 ס"מ, גובה 65 ס"מ, משולבת מתכת צבועה בתנור גוון שחור עם קופסאות עץ טבעי מעוטרות בהדפסים.

דילוג לתוכן