עיצוב משרד - טיפים

עיצוב משרד - טיפים

טיפים לבחירת כיסא משרדי

ישנם הבדלים משמעותיים בין כיסאות משרדיים. המבחר בשוק הוא גדול ולא פעם אנחנו רוכשים כיסא משרדי שאהבנו מבחינה עיצובית, אך לאחר ישיבה ממושכת אנו מגלים שהכיסא, פשוט לא נוח, גורם לנו לעייפות וללא ספק גורם לירידה בתפוקת העבודה.

על מנת לאפשר עבודה פרודוקטיבית ויצירתית, ביום עבודה הנמשך בדרך כלל שעות ארוכות, ומחייב ישיבה במשרד מול מחשב (בדרך כלל), הכלל הראשון והחשוב ביותר לבחירת כיסא משרדי, הוא להתאים לעובד/ת כיסא נכון ואיכותי.

מתוך הבנה זו, אנו ב-רי דיזיין, מציעים קשת רחבה של כיסאות איכותיים שיעניקו נוחות, ואפשרות התאמה ותמיכה נכונה, באופן אישי, כזה שיעניק תמיכה מלאה לאגן ולעמוד השדרה! ללא תמיכה זו, מהר מאוד יתחילו תופעות של עייפות, אי נוחות, כאבי גב וצוואר שיובילו לחוסר ריכוז וירידה ביעילות ובתפוקה.

החשיבות שבצורת הישיבה

ישיבה נכונה על כיסא משרדי, היא כזו שגובה המושב יהיה כזה המאפשר לכפות רגליים שטוחות לגעת באופן מלא במשטח הרצפה וזווית הברכיים תהיה 90 מעלות. חשוב שניתן יהיה לכוון את גובה ידיות הכיסא בהתאם לגובה ונוחות העובד. משענת גב מתכווננת (גובה וזווית) בקלות ונוחות, תמיכה לומברדית לגב התחתון חיוני לישיבה נכונה ובריאה, ללא תמיכה זו אנו נקרוס על המושב וניצור לחץ על עמוד השידרה.

סוגי מנגנוני השליטה

בנושא זה יש מספר אפשרויות:

מנגנון הגובה – הראשון והחשוב מכול המנגנונים, השליטה בגובה הכיסא! מנגנון זה מאפשר לנו להגביה או להנמיך את הכיסא בהתאם לגובה הנכון לנו.

מנגנון נדנוד – המנגנון הפשוט ביותר, מאפשר לכיסא להתנדנד על ציר, קדימה ואחורה.

מנגנון זווית הגב – מאפשר לשנות את זווית גב הכיסא בהתאם לנוחות העובד/ת.

מנגנון זווית המושב – מאפשר לשנות את זווית מושב הכיסא בהתאם לנוחות העובד/ת.

מנגנון החלקה (סליידר) – מאפשר להסיט את המושב קדימה ואחורה בהתאם גודל ולנוחות העובד/ת.

מנגנון סינכרוני – זהו המנגנון המומלץ ביותר, מאפשר תנועה אחידה ומשותפת של המושב והגב ונעילת בכל נקודה (זווית).

מנגנון שליטה בהתנגדות הכיסא – מאפשר הקשחה או שחרור של קפיץ הנדנוד של הכיסא והתאמתו לנוחות המשתמש.

ידיות מתכוונות – אפשרות להעלות או להוריד את גובה הידיות לנקודה הנוחה ביותר למשתמש.

תנועת הגלגלים – זו חייבת להיות חלקה ושקטה, גלגלי סיליקון יעשו את העבודה טוב ובמקביל ישמרו על הרצפה/הפרקט/השטיח משחיקה ובלאי.

אחד הדברים שחשוב לתת עליהם את הדעת בישיבה ועבודה בריאה ונכונה, היא גובה מסך המחשב ! את המסך יש להציב כך שהשליש העליון שלו יהיה בגובה העיניים (את גובה המסך ניתן להתאים במידת הצורך בעזרת מעמד ייעודי או זרוע מתכווננת).

לסיכום

אם כן, לסיכום מהם הפרמטרים על פיהם נבחר בצורה נבונה כיסא משרדי לנו או לעובדים שלנו?

גודל הכיסא יתאים לממדי / משקל העובד/ת. החומרים מהם בנוי הכיסא חייבים להיות איכותיים. אחריות יצרן כמובן. חשוב שחומרי הריפוד יעניקו נוחות מרבית וישמרו על מבנה החומר לאורך זמן (ספוגים לא איכותיים מהר מאוד יאבדו את הגמישות והצורה). אפשרויות השליטה והכיוונון של הכיסא, כגון: שליטה בגובה המושב, זווית הגב והמושב, תמיכת גב תחתון, שליטה בגובה הידיות, תמיכת צוואר (כן/לא), תפעול קל ופשוט של כל הפונקציות הנ"ל, תנועה חלקה של הכיסא על גבי הרצפה ולא פחות חשוב גלגלים נכונים לתנועה שקטה וכזו שלא תפגע בפרקט, בשטיח או בריצוף.

פרט חשוב לא פחות מכל הפרמטרים הנ"ל הוא העיצוב! עיצוב הכיסא צריך להתאים לעיצוב הכללי של המשרד, כדאי שיהיה פרקטי (כיסאות לבנים/בהירים עלולים מהר מאוד להתלכלך ולהראות ישנים)

שתפו:

Re-design שולחן משרדי אוטומה רי דיזיין

שולחן משרדי – איך לבחור נכון

עיצוב משרד – טיפים עיצוב משרד – טיפים שולחן משרדי – פרמטרים לקנייה נבונה שולחן משרדי הנו פריט מרכזי עבור העובד במשרד. בין אם אתם

שולחן לחדר ישיבות פורניר כהה Re-Design ריהוט משרדי מעוצב

שולחן חדר ישיבות – מדריך קנייה

שולחן חדר ישיבות – מדריך קנייה לפני שרוכשים שולחן חדר ישיבות, שימו לב למספר הדגשים חשובים על מנת להימנע מהוצאות מיותרות. חדר ישיבות הוא חלון

אופן ספייס -ריהוט למשרד re-design

איך לבחור ריהוט למשרד

איך לבחור ריהוט למשרד רגע לפני שנכנסים להוצאות מיותרות, חשוב לשים לב במה כדאי להתמקד לפני שקונים ריהוט למשרד תכנון ריהוט למשרד מרביתנו מבלים זמן

לשאלות נוספות
צרו עמנו קשר

דילוג לתוכן